Hakkımızda

Tüm dünyada kendini hastaların hayatlarını iyileştirmeye adamış çok uluslu bir biyolojik ilaç şirketi olan Celgene’de hastalar için tamamen yenilikçi ve hayat değiştiren ilaçlar sunmak için çalışıyoruz. Şirket olarak ana misyonumuz, oldukça karmaşık olan kanser ve benzeri, ağır, bağışıklık sistemine bağlı, enflamatuar hastalıkların tedavisinin bulunması, geliştirilmesi ve dünya çapında hastaların faydasına sunulmasına odaklanmış büyük bir organizasyon inşa etmektir.

Celgene’den temin edilen bileşenler büyük tıbbi merkezlerdeki yoğun klinik deneylerde kullanılmaktadır. Multipl miyelom, miyelodisplastik sendromu, kronik akyuvar lösemisi(CLL), hodgkin dışı lenfoma (NHL), gliyoblastom, yumurtalık, pankreas ve prostat kanseri dâhil tedavisi olmayan hematolojik ve solid tümor kanserlerine sahip hastalar için araştırmaya yönelik bileşenler üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Celgene için yol gösterici bir ilke olarak, klinik başarıya olduğu kadar hasta desteğine yönelik de taahhüt sunuyoruz. Keşiflerimizden faydalanabilecek herkesin bu fırsatlardan yararlanma imkânına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Celgene, yenilikçi tedavilerimize bilgi, destek ve erişim sağlayan endüstri lideri programlarla hastalara öncelik verir.