Çalışanlarımız

Celgene’i en iyi ne tanımlar? Hastalığı tedavi etme yönündeki eşsiz yapımız ve yenilikçi yaklaşımımız mı? Hastalığın kaynağını hedefleyen son teknoloji araştırmamız mı? Tıbbi ilerlemeye önemli bir katkı sağlayan ünümüz mü? Sağlık hizmeti veren kişi ve kuruluşlara verdiğimiz taahhüt ve onların hastalarına olan ilgili yaklaşımımız mı? Bu faktörler Celgene’in kurumsal felsefesine önemli şekillerde katkı sağlasa da aslında hikâyenin yalnızca bir bölümü.

Celgene’i en iyi tanımlayan şey; kanser ve enflamatuar hastalıkları olan ve tıbbi ihtiyaçları karşılanamayan hastalara yenilikçi tedaviler sunmak için canla başla uğraşan güçlü ekibidir. Yaklaşık 2.600 kişilik bu uzman ekip içerisinde doktora derecesine sahip bilim adamları, satış temsilcileri, üretim mühendisleri, bilgi teknolojisi profesyonelleri, klinik araştırma hekimleri, laboratuar teknisyenleri, pazar profesyonelleri, düzenleyici uzmanlar, muhasebe ve finans personeli, klinik koordinatörler, üst düzey yöneticiler, insan kaynakları müdürleri, hemşireler ve eczacılar bulunmaktadır.

Farklı pozisyonlardaki bu yetenekli ekip, milyonlarca insanın hayatlarında ölçülebilir bir farklılık yaratacak, yaşam geliştiren ilaçlar keşfetme, geliştirme ve pazarlama taahhüdü için birleştiler. Üstün niteliklere sahip bu yeteneklerin kariyerlerini Celgene’de geliştirmeye karar vermelerinden şeref duyuyoruz.