Kullanım Şartları

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLE OKUYUN. BU İNTERNET SİTESİNE GİRMEKLE BU KULLANIM ŞARTLARINA UYMAYI VE BUNLARLA BAĞLI OLMAYI KABUL ETMİŞSİNİZ DEMEKTİR.

Bu İnternet sitesi Celgene International Sarl (bundan böyle Celgene olarak anılacaktır) tarafından geliştirilmiştir. Bu İnternet sitesinin Boudry (Isviçre)’deki Celgene tarafından çalıştırıldığı, kontrol edildiği ve güncellendiği halde İnternet sitesi ABD’de yerleşik sunucular tarafından sunulduğu lütfen aklınızda bulunsun.

Önemli Yasal Bilgiler

Bu İnternet sitesi üzerinde görülen bilgiler ve malzeme hiçbir şekilde profesyonel tıbbi bakımın veya ehil bir doktor tarafından yapılan tedavinin yerine geçmek için hazırlanmamıştır. Bu İnternet sitesinde bulunan malzemelerle alınan muhaberat sadece bilgi amacıyla konulmuştur. Bu İnternet sitesi kişiselleştirilmiş tıbbi tanı veya hastaya özgü tedavi tavsiyesi sunmaz veya bu amaçlı değildir ve buradaki hiçbir bilgi herhangi bir tanının esası veya tedavi tercihi için kullanılmamalıdır. Celgene sağlık sorunu olan tüm kullanıcıların bir doktora veya başka profesyonel sağlık görevlisine başvurmasını şiddetle tavsiye eder.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu İnternet sitesinin içeriği tüm metinler, resimler ve burada yayınlanan belgeler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Celgene’ye veya ilişkili kuruluşlarına aittir ve onların telif hakkına tabi olup her hakkı saklıdır ve Celgene’nin önceden alınmış yazılı izni olmadıkça tadil edilemez, kopya edilemez, nakledilemez veya iletilemez. Malzemeler sadece kişisel ve ticari olmayan amaçlarla indirilebilir, ancak tüm telif hakkı ihtarları ve başkaca tanıtım bilgileri indirilen veya kopya edilen malzemelerle birlikte bulunmalıdır. Bu sitede gösterilen tüm ürün ve ticari isimler Celgene’ye veya ilişkili kuruluşlarına aittir. Bu ticari markaların veya başka mülkiyet konusu malzemelerin kullanılması veya suiistimali açıkça yasaktır.

Gizli Olmayan /Mülkiyet Konusu Olmayan Bilgiler

Bu site üzerinden Celgene ile yaptığınız tüm iletişimin gizli olmadığı ve mülkiyet konusu olmadığı kabul edilecektir. Celgene bu iletişimde bulunan fikirler, kavramlar, uzmanlık veya teknikler dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm bilgileri size herhangi bir ödeme yapmadan ve kaynak belirtmeden bu bilgilerin kullanıldığı ürünlerin geliştirilmesi, imali veya pazarlaması dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın kullanmakta serbest olacaktır.

Üçüncü Taraflara Ait İnternet Siteleri

Bu İnternet sitesi başka İnternet siteleriyle bağlantılar içerebilir. Celgene bu bağlantıları sadece kullanım kolaylığı için sağlamaktadır ve bu bağlantılardan herhangi birinin bulunması üçüncü taraf İnternet sitelerini, içeriğini ve bunlarda bulunabilecek ürünleri veya hizmetleri onayladığı anlamına gelmez. Celgene diğer İnternet sitelerinde bulunan bilgiler veya bunların içeriğinden hiçbir sorumluluk kabul etmez. Herhangi başka İnternet sitesi ile bağlantı kurmanın riski size aittir ve bu İnternet siteleri sizin de tabi olacağınız kendi Kullanım Şartları ile kontrol edilir.

Garantiler Hakkındaki Yasal Uyarılar

Celgene burada sunulan bilgilerin ve içeriğin doğruluğunu sağlamak için tüm makul önlemleri almıştır; yine de, bu İnternet sitesini kullanmakla, tüm malzemeler, bilgiler ve hizmetlerin “OLDUĞU GIBI” sunulduğunu kabul etmektesiniz, ve Celgene burada bulunan bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, zamanlılığı veya yasallığına ilişkin olarak, pazarlanabilirlik garantileri, özel bir amaca uygun olduğu, ve üçüncü taraf haklarının ihlal edilmediği de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir taahhüt veya garantide bulunmaz.

Sorumluluğun Sınırı

Ne Celgene, ne de ilişkili kuruluşları, yasaların izin verdiği kadarıyla, bu siteyi veya içeriğini kullanmanız veya kullanamamanızdan veya bunlara ilişkin ileri gelen doğrudan, dolaylı, rastlantısal, özel, sonuçta ortaya çıkan veya ceza kabilinden olması dahil fakat bunlarla sınırlı olmayan herhangi hasar, zarar veya her ne türden olursa olsun yaralanmalar, kâr kayıpları, veri kaybı veya işlere ara verme sonucu ortaya çıkan zararlar dolayısıyla size karşı sorumlu olmayacaklardır.

Güvence

Herhangi bir üçüncü tarafça, sizin bu sitede, gezinmeniz veya kullanmanız veya, bu siteye veya içeriğine veya bu siteye veya bunun üzerinden ilettiğiniz bilgilerle, veya herhangi üçüncü tarafların haklarını ihlal etmeniz veya bu Kullanım Şartlarını ihlal etmenizle ilgili olarak yapılan herhangi dava veya taleplerden veya bunlara ilişkin olarak meydana gelen tüm sorumluluklar, maliyetler, hasarlar ve giderlere karşı Celgene ve ilişkili kuruluşları savunmayı, güvenceye almayı ve zarara uğramamasını, kabul etmektesiniz.

Yetkili Yargı Mercii

Bu Kullanım Şartları Türkiye kanunlarına göre anlaşılacak ve uygulanacaktır. Bu siteyi veya içeriğini kullanmanızla ilgili olarak meydana gelen veya bunun sonucunda ortaya çıkan herhangi bir dava bakımından Türkiye mahkemelerinin özel yetkisini gayri kabili rücu olarak kabul etmektesiniz.

Hakların Saklı Tutulması

Celgene bildirimli veya bildirimsiz olarak bu siteye erişimizi her zaman kısıtlayabilir, sona erdirebilir veya sınırlama hakkını saklı tutar. Celgene her zaman kendi sitesinde, politikalarında ve Kullanım Şartlarında bildirimsiz olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Zaman zaman Kullanım Şartlarını ve yapılan değişiklik ve düzeltmeleri gözden geçirmeniz tavsiye edilir.

Gizlilik Politikası

Celgene İnternet sitemizi ziyaret eden kişilerin gizliliğini sürdürmeyi taahhüt eder. Celgene bu nedenle bireysel ziyaretçilerin verilerini toplamayacak ve kullanıcıları herhangi bir şekilde tanımaya teşebbüs etmeyecektir. Celgene sizin İnternet Protokolü (IP) adresinizi veya ziyaretçileri tanımak için kullanılabilecek başka bilgileri almayacaktır. Bu İnternet sitesinde Cookie kullanılmaz.

Celgene her zaman bu Gizlilik Beyanını gözden geçirerek güncelleyebilir. Bu gizlilik politikası herhangi bir tarafa veya lehine herhangi akdi veya başka yasal hak oluşturmaz.